Mazak - sqt250msy - cnc-draaibank
CNC LATHE WITH SUBSPINDLE AND Y-AXIS Inv. No. 13.032C1 Make MAZAK Model SQT250MSY Control T-PLUS Center distance 495 mm Max. swing over bed Ø 525 mm Max. swing over cross slide Ø 350 mm Spindle bore Ø 64 mm R.P.M. 35 – 4.000 (16x) kW 18 Volts 380 Cycles 50 Including: 12 pos. A.T.C.(driven tools) Hydraulic chuck Ø250mm Nee Merk: MAZAK Type: SQT250MSY Draai: 525mm Draailengte: 495mm Holle spil Ø: 64mm Snelheid van n =: 35rpm Snelheid tot n =: 4000rpm Aantal gereedschapwisselstations: 12 CNC-besturing, merk, type: T-PLUS Motorvermogen (kW): 18kW Aansluiting: 380V GS Code: 84581120 Leveringsvoorwaarden: Geladen op vrachtwagen