Moderne & hedendaagse kunst (banksy, keith harring) - 12/05/2024

Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be

Woensdag 22/05/2024 12:00-14:00

Huildonck, Waaslandlaan 14, 9160 Lokeren, België

Aantal kavels
114 kavels
Einde op 12/05/2024 18:00
Vavato

Gebaseerd op het werk "Bomb Hugger" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00

Gebaseerd op het werk "Gas Mask Girl" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00

Gebaseerd op het werk "Girl Frisking Soldier" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00

Gebaseerd op het werk "Barking Dog" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00

Gebaseerd op het werk "Super Mario Mushroom Cop" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00

Gebaseerd op het werk "Cavalier" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 240,00
6

Gebaseerd op het werk "Nola" in 2021 in Londen Banksy (na) Offsetdruk op structuurpapier 300 gr/m² Gesigneerd in de plaat rechtsonder Genummerd op 150 exemplaren linksonder met droog stempel van de uitgever Met publicatiecertificaat en circulatiebewijs van de uitgever Afmetingen: 29 x 42cm In perfecte staat Herkomst: Privécollectie (Londen) Het getoonde aantal kan afwijken van de verzonden kopie Nee... lees meer

Huidig bod 200,00
7

Handgeschilderde vinylplaat gebaseerd op een kunstwerk van Banksy 'Super Matio Mushroom Cop' Geschatte diameter: 30 cm Certificaat van echtheid van de galerij die aan het werk is gehecht Nee

Huidig bod 220,00

Dibond verkeersbord Geschatte diameter: 39 cm Certificaat van echtheid van de galerij die aan het werk is gehecht Nee

BANKSY (na) Gestempeld en genummerd Dismaland karton. "Free Art"-evenement: spuitverf gestencild in Banksy's themapark "Dismaland" gehouden van augustus tot september 2015. Tijdens deze tentoonstellingsperiode organiseerde Dismaland een "Free Art" evenement waarbij de werken op verschillende plaatsen werden verstopt en het publiek mee naar huis kon nemen. (Enige beschadiging van het karton is de oorzaak.) Met origineel entreeticket en plattegrond Dismaland. Afmetingen: ca. 30 x 20 cm ("Na" betekende dat dit een beperkt kunstwerk is dat is gemaakt op basis van het originele werk van de kunstenaar) Nee... lees meer

Huidig bod 200,00
10

Kleurenlitho op perkament Handgeschreven handtekening Gelimiteerd en genummerd vanaf 100 stuks Folder: 63 x 89 cm Geschatte galerieprijs: 1200 - 1300 euro Nee

Huidig bod 750,00
11

Tekenen op papier Gesigneerd rechtsonder Omstreeks 1994 Afmetingen: 21 x 29 cm (ongeveer) Privécollectie VS (New York) Schatting: 1300 - 2000 euro Nee

Huidig bod 600,00
12

The Pink Panther, een animatiecello Inclusief grafiettekening en beschilderde heldere cello Afmetingen: 27 x 32 cm Cartoon naar Blake Edwards Bron: San Diego Comic-Con Nee

Huidig bod 300,00
13

Tekenen op papier Gesigneerd rechtsonder Op weg naar 2022 Afmetingen: 21 x 29 cm (ongeveer) Privécollectie VS (New York) Schatting: 1500 - 1600 euro Nee

Huidig bod 600,00
14

Keith Haring (toegeschreven aan) - 1983 marker tekening op handgesigneerd papier. Afmetingen kunstwerk: +-31x23cm (+-13x8 inch). Ondertekend door Julia Gruen (uitvoerend directeur van de Keith Haring Foundation). Verkocht met certificaat van echtheid van een Londense galerie Nee... lees meer

Huidig bod 990,00
15

Kleur Handelaar Gesigneerd door de kunstenaar in potlood Artist's proof (oplage: 99 exemplaren) Afmetingen onderwerp 55 x 60 cm Weefpapier In zeer goede staat Afmetingen lijst: 77 x 90 x 4 cm Verguld massief hout, historisch frame. De mat en beglazing zijn vervangen voor conservering met neutraal pH- en anti-UV-acrylglas. Catalogue raisonné: Anselmino 109 Gewaarmerkt door Laurent Scharz, directeur en deskundig lid van de Chambre Syndicale de l'Estampe Galerieprijs: 2800 - 3000 euro Nee... lees meer

Huidig bod 1300,00

Tekening van Naruto behorend tot het proces van het maken van een van de sequenties van een aflevering van de beroemde tekenfilmserie. Originele, handgemaakte tekening toegeschreven aan Masashi Kishimoto, live verworven tijdens een verkoop op San Diego Comic-Con. Afmetingen ongeveer: 26,7 x 31,6 cm Met identificatiebrief Nee... lees meer

17

Grafiet animatie tekening op papier Afmetingen: 27 x 32 cm (ongeveer) Met identificatiebrief Bron: San Diego Comic-Con Nee

Huidig bod 230,00
18

Grafiet animatie tekening op papier Origineel van Walt Disney Animation Studios, gemaakt in 1992 Afmetingen: 27 x 32 cm (ongeveer) Met identificatiebrief Bron: San Diego Comic-Con Nee

Huidig bod 230,00
19

Grafiettekening op papier gesigneerd door de kunstenaar Afmetingen: 27 x 32 cm (ongeveer) Met kunstenaarscertificaat Bron: San Diego Comic-Con Todd Aaron Smith heeft gewerkt als professionele animator en storyboard-artiest voor projecten als Family Guy op Fox, Batman: The Animated Series, Spider-Man, The Avengers, Godzilla, Pokemon en talloze anderen. Smith heeft ook net zijn tiende set Star Wars-schetsruilkaarten voor Topps voltooid, waaronder Galactic Files, Star Wars Illustrated: A New Hope, Return of the Jedi 3D, Revenge of the Sith 3D, Star Wars Masterworks en Journey to the Force Awakens, Rogue One en Star Wars: 40th Anniversary. Hij heeft schetskaarten geïllustreerd voor The Hobbit, de originele serie van Star Trek, DC Comics, Marvel Comics, Ghostbusters, Marvel's Agents of SHIELD, Warcraft en vele anderen. Mis je kans niet om een van de eerste artiesten te ontmoeten die Harley Quinn ooit professioneel heeft getekend! Nee... lees meer

20

Gewicht: 83 g waarvan 80 g 18-karaats geelgoud Pols omtrek: 5,5 cm Kast: 3,3 cm Uurwerk: Mechanisch Sluiting: Originele Rolex 18k gouden gesp Verkocht met een Rolex Cellini-doos Geauthenticeerd Rolex-horloge Dit collector's item is gereviseerd voor verkoop. Het wordt geleverd met 2 jaar garantie van een Franse horlogemaker. Met horlogecertificaat Prijs horlogerie: 17.000 euro Nee... lees meer

Huidig bod 12500,00

Fine art print op plexiglas Handgesigneerd door de kunstenaar Gelimiteerd en genummerd tot 8 stuks Met certificaat van echtheid Afmetingen: 60 x 90 cm Nee

Huidig bod 800,00

Titel: Ik zou vertrekken op dit schip uit 1975 Originele zeefdruk, getiteld, gesigneerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar. Uitgaven J.M. Cupillard, Grenoble. Oplage: 100 gesigneerde drukproeven Aantal: 22/100 Papier: Perkament Afmetingen van de illustratie: 57 x 57 cm Afmetingen papier (of stuk): 69,8 x 70,3 cm Referentie: Geen Conditie: Zeer goed Nee... lees meer

Huidig bod 600,00
23

Untitled Kleurenzeefdruk op papier, gesigneerd in de plaat. Uitgeversstempel rechtsonder. Genummerd tot 150 exemplaren. 28 x 38 cm Het certificaat van de uitgever is bij het werk gevoegd. Nee

24

Interior Magazine, oktober 1986 editie Handtekening: Andy Warhol Omslag van het tijdschrift: Eric Roberts - Hoofdredacteur: Frederick W. Hughes Afmetingen: 41 x 27,5 cm Nee

Huidig bod 450,00
25

Afmetingen: 47 x 29 cm. Nieuwste generatie LED-neon op plexiglas standaard met eenvoudig wandmontagesysteem. USB-aansluiting. Gelimiteerde oplage genummerd tot 50 stuks. Publicatiecertificaat: Editions and Co. Nee

Huidig bod 200,00
26

Prachtig stuk van Richard Orlinski, nu uitverkocht Origineel beeldhouwwerk van de kunstenaar uit de ateliers Afmetingen: 40cm hoog Materiaal: Vinyl Met originele doos en certificaat Nee

Huidig bod 1200,00
27

Conditie: Zeer goede staat, werkt Geslacht: Vrouwelijk Periode: jaren 2000 Uurwerk: Quartz Materiaal band : Staal Materiaal kast: Staal Kleur wijzerplaat: Parelmoer Glastype: Saffierglas Sluiting: Vouwsluiting Waterdichtheid: waterdicht 100m Breedte: 20 mm Hoogte: 25 mm Juwelenprijs 2500 euro Nee... lees meer

Huidig bod 1000,00
28

Pompoen, circa 2000 Geschilderde harssculptuur Verkocht met de originele doos Afmetingen: 9,5 x 7,5 x 7,5 cm Nee

Huidig bod 300,00

Indian Autumn 2 (2021) - Lukas Dvorak Epson Fine Art Archiefpapier 59,4x42cm Gesigneerd op de achterkant van de print Genummerd 5 / 10 exemplaren Certificaat van echtheid van de kunstenaar inbegrepen Lukáš Dvořák is een opkomende fotograaf op het internationale toneel en werkt samen met vele modetijdschriften, zoals Harper's Bazaar, Marie Claire, Vanity Fair, Playboy, GQ, Cosmopolitan, Woman en anderen. Met een uitgesproken voorliefde voor zwart-witfotografie in de meest contrastrijke versie, geven de foto's van Lukáš Dvořák altijd een intense, sensuele en erotische emotionele lading aan de ontwerper. Geïnspireerd door zijn reizen over de hele wereld, werpt Lukáš Dvořák een nieuwe kijk op naaktfotografie. In navolging van haar collega's speelt licht een sleutelrol voor de Tsjechische fotografe, door de sensuele rondingen van haar charismatische vrouwelijke modellen te hertekenen en ze te schaduwen met een vleugje mysterie. Galerieprijs 1700 euro Nee... lees meer

Huidig bod 700,00
30